Wyświetl pojedyńczy post
stare 25-07-2008, 18:59   #8
latouche
Matka Smoków
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Skąd: Kraków
Kraj partnera: Wenezuela
Postów: 19,403
Domyślnie Odp: nie wiem jaki to język...

"Très peu: Quelques bandes de castagnoles; un beau saint-pierre; quelques girelles, etc… bref, à part le nombre de langoustes, vraiment très peu de poissons. Pourtant, un habitué du forum m'a fait une toute autre description de Hvar sur ce plan, mais c'est vrai qu'il était sur la côte nord de l'ile"; peut-être que çà joue…
Au fait j'étais au Dive Center Viking de Hvar". À part que je n'ai pas l'habitude qu'on me monte mon matériel (j'en ai d'ailleurs oublié mon parachute), le centre est dans un petit port magnifique et tout est OK.
À plus tard"

Ten pierwszy - czy ci pierwsi chyba jednak byli, bo pisza co widzieli:
"Bardzo malo: kilka stad chromisow kasztanowych, piekny saint pierre i pare girelles (sorry, nie chce mi sie szukac jakie to rybki), kupa langust ale mało ryb. Jednak jakiś inny bywalec forum podal mi calkiem inny opis Hvaru w tym zakresie - jednak on byl na polnocnym wybrzezu wyspy, moze to dlatego.
Istotnie, bylem w Dive Center Viking Hvar, poza tym ze nie ejstem przyzwyczajony ze zaklada mi sie - albo wnosi? moj sprzet (zapomnialem przez to zreszta mojego spadochronu - ?!!! mam nadzieje ze juz po skoku!), centrum miesci sie w malym pieknym porcie i jest OK."
strasznie zle sie to czyta przez to ze zamienilo francuskie litery akcentowane na takie "è"
latouche offline   Odpisz cytując cytuj zaznaczone