Wróć   Home4All > Zasady na Forum

Zasady na Forum Przeczytaj zanim zaczniesz poruszać się po forum. Ostatnia aktualizacja dnia: 21.02.2011r.

Zamknięty temat
 
Narzędzia wątku
stare 24-07-2008, 11:38   #1
weasel_82
Wsparcie techniczne forum
 
weasel_82 awatar(ów)
 
Zarejestrowany: Aug 2006
Skąd: Warszawa
wiek: 42
Kraj partnera: Tunezja
Postów: 75
Domyślnie Weasel_82 a Forum Home4All

Drodzy Użytkownicy,

Chciałabym oficjalnie i jasno ogłosić, iż na Forum Home4All pełnie jedynie rolę wsparcia technicznego.
Nie mam wystarczająco dużo czasu, nad czym mocno ubolewam, by na bieżąco śledzić wątki i wydarzenia, czy udzielać się na Forum. Nie jestem odpowiedzialna za sprawy organizacyjne, do tej roli została powołana cała grupa Moderatorów i kilku Administratorów. Służę im, co najwyżej czasami radą wynikającą z mojego doświadczenia w administracji formalnej innych for.

W związku z powyższym:
- proszę nie pisać do mnie wiadomości mail bądź PW w sprawach organizacyjno-formalnych Forum
- nie jestem księgą skarg i zażaleń na moderatorów/użytkowników, takowe wiadomości należy kierować do Amora
- wszelkie wiadomości, jakie otrzymam w sprawach, na jakie nie mam wpływu ze względu na swoją wiedzę o życiu forum, będę zamieszczać w dziale Moderatorów do ich wglądu, osądu, reakcji. Więc proszę się na mnie nie obrażać, że nie odpisuje, nie reaguje, czy olewam - to nic personalnego.
- Jeśli mimo wszystko dojdzie między mną a Wami do jakiegoś dialogu na temat jakiejkolwiek sytuacji, to tak jak zaznaczałam to do tej pory w wszelkich kontaktach, nie działam oficjalnie w imieniu opiekunów forum, bo najczęściej nie jestem na bieżąco i wszelkie informację zawsze muszę skonsultować z opiekunami forum.
- wszlekie wypowiedzi adresowane do mnie proszę przesyłać na PW bądź mail: weasel_82@gazeta.pl z zaznaczeniem o jakie forum chodzi

Moderatorzy i Administratorzy Forum Home4all są na prawdę godni zaufania i przykładają się do swojej pracy.

Szanujmy siebie i innych,
Pozdrawiam,
Weasel_82
__________________
Take me as I am or leave me the way u find me. Weasel rulez
+
Jestem na prawdę niezła w łóżku,
mogłabym przespać cały dzień
"Są momenty, kiedy wszystko idzie dobrze - nie martw się, to nie potrwa długo." (Jules Renard)


Mama Adasia i Lilci

Ostatnio edytowany przez weasel_82 : 24-07-2008 o 13:29.
weasel_82 offline   cytuj zaznaczone
Zamknięty temat

Narzędzia wątku

Zasady umieszczania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is włączone
Uśmieszkiwłączone
[IMG] kod jest włączone
HTML kod jest wyłączony

Skocz do forum


Czas w strefie GMT +3. Jest 10:26.